KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757357
nr 1275 7357
Ted Ström
(f. 1944), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 2005, "Det är nåt lurt med vintern", Motivet: 21x31 cm
Ted Ström, svensk bildkonstnär, grafiker, musiker och kompositör, född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:09:36
600 kr
Ted Ström
Läs mer om Ted Ström